Design tipy pro LED pásky


LED pásky jsou mezi zdroji osvětlení unikátem, a to nejen kvůli své energetické úspornosti. Prosazují se zejména proto, že máme nejraději, když je něco nejen úsporné a funkční, ale současně také elegantní a efektní. A pásky toto vše mohou nabídnout. Jsou tenké a pružné, jejich tvar lze při instalaci  uzpůsobovat. Možnost modifikovat jejich délku je v podstatě neomezená. Možnosti světla vydávaného LED páskami jsou taktéž skoro neohraničené, ať už jde o barvu nebo o upravování intenzity vyzařovaného světla. A vyrábějí se i ve variantách velmi odolných proti prachu či vodě.

Možností instalace a realizace je nepočítaně. V interiérech lze pásky vést horizontálně podél stropu a nebo naopak u podlahy. Někdy se instalují vertikálně do rohů místností po celé jejich výšce. V oblibě je umístit pásky do kuchyně pod linku, využít je pro nasvícení schodů (např. tak, aby svítily ze schodišťového zábradlí dolů na schody),  podél vestavných skříní v ložnici (např. stmívatelné pásky) atd.  LED páskami lze nádherně osvítit bary a výlohy, jejich světlo může lemovat zrcadla, obrazy atd.

Co se týká exteriérů, dokáží pásky vkusně osvítit balkon (opět např. instalace na spodní stranu zábradlí), zahradní altánek (např. spodní strana stříšky), vchod do domu (mj. nainstalovat pásky na schůdky nebo podél dveří) či bazén (např. obroubení vrchní části bazénu, ze kterého směřuje světlo na vodní hladinu). Pásky se dokonce používají i pro osvětlení pro akvária a nebo do auta.

OsvetlenistropuobyvacihopokojeLEDpaskycopy

OsvetlenikuchyneLEDpasky