Úspora díky LED páskám


LEDpaskajednobarevna_1

LED pásky jsou poměrně nenákladné na pořízení a velice úsporné na provoz. Ušetří asi 70% energie oproti klasickým žárovkám a není potřeba investovat do jejich údržby a do servisů. Jsou totiž koncipovány jako bezúdržbové, proto na nich po celou dobu jejich životnosti činící okolo padesáti tisíc hodin není potřeba nic měnit a není zapotřebí investovat do péče o ně. Investice vložená do pořízení pásek se během jejich provozu postupně vrací. Pásky ve výsledku znamenají úspory.

LED diodové pásky se však vyplatí nejen z hlediska přímých nákladů. Oceníte, že svítí stejnoměrně a bez problikávání. Neprodukují UV záření, které může mít neblahý vliv na naše zdraví. Jsou spolehlivým a bezpečným světelným zdrojem, který neprodukuje téměř žádné teplo, proto se o něj nespálíte a také riziko požáru je minimální. A každodenní potěšení z úchvatného designu, který s jejich pomocí můžete při troše fantazie vykouzlit, je k nezaplacení.

Díky páskám lze ušetřit čas i peníze. Pásky plní jednak  funkci osvětlení a navíc přinášejí potěšení díky různorodým možnostem dekorativního použití. Zřejmě  nejvýraznější zážitky přinášejí RGB pásky, u nichž lze měnit nejen intenzitu, ale i barvu  osvětlení.